NISSAN BAYKOÇLAR ANKARA

DİĞER HİZMETLER

NISSAN BAYKOÇLAR DİĞER HİZMETLER

Satış Sonrası bilgilendirme

Sıcak bir ilgiyle karşılandığınız Nissan Yetkili Servisleri mükemmel hizmet anlayışı titiz ve uzman teknik personeli, bakım ve onarım hızı ile Nissan`ınız
için en güvenilir yerlerdir.

İlk seferde doğru tamir ilkesi ile hizmet veren Nissan Yetkili Servislerinde yapılan tüm bakım ve onarımlarda Nissan orjinal yedek parça kullanılır.
Kullanılan yedek parçalar imalat hatalarına karşı tüm araçlarda 3 yıl / 100.000 km, Nissan garantisi taşır.

Ayrıca Nissan Yetkili Servislerinden bakım ve onarım hizmeti aldığınızda, işçilik hatası nedeniyle ortaya çıkan problemler bedelsiz olarak giderilir.

Yol Yardım

1 Ocak 2001 tarihinden başlamak üzere, yeni araç alan Nissan kullanıcıları, Nissan Yol Yardımı hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanırlar. Garanti süresince meydana gelebilecek garanti arızalarında,

Türkiye ile sınırlanmayan, Avrupa’da da geçerli bir hizmet, üstelik 365 gün 24 saat.

Nerede olursanız olun, bizi aynı telefonlardan arayabilirsiniz. 
Gerek Türkiye’de gerek Avrupa’da bize aşağıdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

0800 211 61 63 / 0212 225 49 59

Nissan Yol Yardım Kapsamı

Nissan Gezici Servis’le olay yerinde onarım

Nissan Yetkili Servisi’ne araç çekimi

Aracı hareketsiz kılan bir arızadan dolayı, aracınız aynı gün içerisinde onarılamaz ya da kullanılamaz duruma gelirse:

İkame araç temini (Nissan yol yardım hizmeti alan araçlar içindir; 3 iş günü ya da resmi tatil gününe rastlıyorsa maksimum 4 gün içinde) ya da herhangi bir ulaşım aracı ile seyahate devam etme opsiyonu (otobüs, tren, uçak, şehir içinde taksi) ya da isteğe bağlı olarak otelde konaklama olanağı seçeneklerinden herhangi birinden yararlanabilirsiniz.

Aracınızı hareketsiz kılan bir arızadan dolayı, aracın 3 iş günü içerisinde onarılamayacağı ya da kullanılır duruma gelmeyeceği anlaşılırsa, onarılan aracın ikamet adresine teslimi tarafımızca sağlanır.

Diğer hizmetlerimiz ile ilgili 0312 287 73 73 (pbx)‘den detaylı bilgi alabilir ya da aşağıdaki butonu tıklayarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER