NISSAN BAYKOÇLAR ANKARA

SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN BAYKOÇLAR SERVİS HİZMETLERİ

Nissan Türkiye ailesine 2009 yılında katılan Baykoçlar Nissan Plaza ; Satış , servis Yedek parça , ve 2.El hizmetleri ile 2009 yılı mayıs ayından bu yana Ankaranın en gözde otomotiv merkezi olan Konya Yolu üzerinde kendi binasında hizmet vermektedir.

Nissan Plaza , Kullanıcılarına en kısa sürede en iyi , en kaliteli hizmeti sunmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Servisimiz yılda 18.000 adet araca hizmet verebilecek kapasiteye sahip olup; tam bir senkronize çalışma ile gerçek bir sinerjiyi , yönetim ve çalışanları ile ortaya koyabilmektedir.

Baykoçlar Nissan Plaza olarak hedefimiz her yıl daha çok araca daha kaliteli hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyet çıtasını sürekli yüksekltmektir.

Bu hedefe yürürken gerek çalışanlarımız olsun gerekse tüm yönetim kadromuz ile felsefemiz; doğru , temiz , düzenli , kaliteli , uyumlu ve güvenilir bir bayi olmak ve buna paralel olarakta daha mutlu müşteriler oluşturmaktır.

Servisimiz yeni olmasına rağmen kadromuz hem sektörde hemde markada oldukça tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.Kaporta Boya bölümünde Nissan ‘ dan eğitim almış başarılı ve uzman bir kadro ile hasarlı araçların son derece titiz ve üstün kalite anlayışı ile teknolojinin getirdiği tüm imkanları da kullanarak araçlar olabileceği en iyi seviyeye getirilmektedir.Boya atölyemizde ise çevreyi de asla göz ardı etmeden çevre dostu su bazlı boyama sistemleri kullanılmaktadır.

Mekanik atölyelerimizde Nissan’ın Türkiyeye getirmiş ve ticarileştirmiş en son teknolojik ekipmanlarla sadece Nissan markasına yönelik özel servis ekipmanları ile her türlü operasyon gerçekleştirilmektedir.

Bütün bunlara ek olarak servisimizde bulunan TÜV onaylı fren test cihazı ile ve 25 nokta ön kontrol bölümümüz ile araçların muayene öncesi kontrolleride gerçekleştirilmektedir.

Bir başka hizmetimiz ise tüm araçlara yönelik egsoz emisyon ölçümü ve valilik onaylı emisyon pulunun verilmesidir.

Her geçen gün kendisini yenileyen ve çağın gereklerine hızlı uyum sağlayan servisimiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ve doğru hizmeti vermek bizim görev bilincimiz ve hedefimizdir.

Eğitilmiş Personel

Baykoçlar Nissan Yetkili Servisi’nde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler Nissan tarafından Nissan Servis standartlarına uygun olarak hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

Gelişmiş Nissan Servis Donanımı

Baykoçlar Nissan Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan CONSULT III PLUS (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) Baykoçlar Nissan Yetkili Servisi’nde mevcuttur. CONSULT III PLUS sayesinde araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

Orijinal Nissan Yedek Parçaları

Nissan Orijinal Yedek Parçaları, üretimi ve kontrolü Nissan tarafından yapılmamış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır. Nissan Servisimizde Orijinal Nissan Yedek Parçaları kullanılmaktadır.

Son teknoloji donanımlı cihazlar ile aracınızın tüm bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Aracınızı Nissan Baykoçlar Servisine getirin “O”na hakettiği değeri gösterin.

Yeni Araç Garantisi / Nissan Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları Nissan tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız Nissan yeni araç garantisi altındadır. Nissan Servis olarak bu standartların tamamını uygulamaktayız.

Nissan’ınızın periyodik bakımı ya da diğer satış sonrası hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER