NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

1 Eylül – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren Nissan Yetkili Servisleri’nde garantisi devam eden araçlar için geçerlidir. Kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresi tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden %15 indirim, işçilik tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden %20 indirim uygulanacaktır. Motor yağı kampanyaya dahil değildir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetlerin oluşması halinde onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya yalnızca servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

%10’ a varan NISKASKO yenileme ve/veya Geçiş (Farklı Sigorta şirketi yenilemesi) poliçesi indirimi yalnızca HDI Sigorta A.Ş. tarafından düzenlenecek poliçelerde geçerli olup, yenilemeye konu sigortalı adayının SİSBİS ya da engelli müşteri kaydı bulunması; sigorta konusu aracın kiralık, taksi ve benzeri kullanım tarzı olması durumları teminat dışı sayılacak ve indirim oranı geçerli olmayacaktır. Özel indirime konu teklif priminin , sigorta şirketi tarife yapısı içinde verilebilecek minimum prime denk gelmesi halinde artı bir indirim uygulanamayacaktır. Başka bir HDI Sigorta A.Ş. acentesi tarafından poliçe yenilenmesi ihtimalinde ise iş bazında ayrıca değerlendirme yapılacaktır.

Kampanya kapsamında Maximum Kart ile yapılacak 2, 3 ve 4 taksitli işlemlere ilave 4 taksit sunulacak olup herhangi faiz, komisyon alınmayacaktır.  İlave Taksit İşlemleri pos cihazından tahsilat sırasında gerçekleştirilecektir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) ve Ticari Kredi Kartları (Vergi Kart ve Maximum Business Aidatsız Kart hariç) dahildir. Bankamatik Kartı, MaxiPara Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Business Aidatsız, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı  Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri,  Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden İş Bankası sorumlu değildir.

​1.349 TL tavsiye edilen başlangıç fiyatı olup, bu bedel Micra model araçlar için geçerlidir ve KDV dahildir.

1 Eylül – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) ve Value Advantage Parçaların (VA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.