NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

 

PERİYODİK BAKIMLARDA ONLINE RANDEVULARA %15 İNDİRİM

Kampanya yalnızca Qashqai (J10, J11,J12), Juke (F15,F16) ve X-Trail (T31,T32,T33), Micra (K13,K14), Navara (D40,D23), Pulsar (C13), Note (E11,E12) model araçlar için, 2 Şubat – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında, katılım gösteren Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan Türkiye Mobil Uygulaması’ndan veya www.nissan.com.tr adresinden online servis randevusu alan müşterilere, kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresi tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden işçilik ücreti ile birlikte %15 indirim uygulanacaktır. Bakım paketlerinde, Nissan onaylı yedek parçalar ile değişim sağlanmaktadır.

Bakım fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için müşteri onayı ayrıca alınacaktır. Nihai servis randevu tarih ve saati, ilgili Nissan Yetkili Servisi tarafından belirlenecektir. Kampanya yalnızca servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir.

Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

KIŞ LASTİKLERİ KAMPANYASI

1 Kasım – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamındaki piyasa değeri yaklaşık 3000 TL olan Casio kol saatleri aynı modelde 5 farklı renktedir ve stoklarla sınırlıdır. Hediye edilecek ürünün rengi yetkili satıcının anlık stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.