NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

1 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi ve işçilik tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden %20 indirim* uygulanacaktır. Motor yağı kampanyaya dahil değildir. Bakım fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine göre farklılık gösterebilir. Kış lastiklerinde avantajlı fiyatlar (F16) Juke, (J12) Qashqai ve (T33) X-Trail haricindeki modeller için geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Ücretsiz kış kontrolleri kapsamında süspansiyon, soğutma ve fren sistemleri, antifriz, su ve yağ seviyeleri ile akü voltajı kontrolleri yapılacaktır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetlerin oluşması halinde onayınız ayrıca alınacaktır. Kampanya yalnızca servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Maximum Kart ile yapılacak olan 2 ve 3 taksitli işlemlere peşin fiyatına ilave 5 taksit sunularak toplamda 7 ve 8 taksit uygulanacaktır. İlave Taksit İşlemleri pos cihazından tahsilat sırasında gerçekleştirilecektir. Kampanyaya yalnızca İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve İş Bankası Ticari Kredi Kartları dahildir. Bankamatik Kartı, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Nissan kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

*Belirtilen indirimli fiyatlar öncesindeki fiyatlar araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine göre farklılık ve çeşitlilik gösterdiğinden metinde yer alamamaktadır.