SUV’UN ÖNCÜSÜ

YENİ NISSAN QASHQAI

MOTOR GÜCÜ (HP)

MOTOR GÜCÜ (HP)
Motorun ürettiği gücün PS değeri

MOTOR HACMİ

MOTOR HACMİ
cc bazında motor kapasitesi

YAKIT TÜKETİMİ-KARIŞIK

YAKIT TÜKETİMİ-KARIŞIK
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı

TÜRKİYE’NİN EN ÇOK SATAN SUV MODELİ

YENİ NISSAN QASHQAI

Liderler yenilikçi düşünceleriyle milyonları peşinden sürükler. Tıpkı Crossover’ın öncüsü Nissan QASHQAI gibi. Dünyanın ilk Crossover’ı Nissan QASHQAI, otomotiv sektöründe yeni bir çığır açtı. Sadece milyonları kendine hayran bırakmakla kalmadı. Yüzlerce markayı da peşinden sürükledi. Sıra dışı yenilikleriyle sınıfında liderliğe devam ediyor. Heyecan uyandıran sportif ve sofistike tasarımıyla sizi bekliyor. Onu keşfetmeye şimdi başlayın.

DAHA ŞIK!

HAYRANLIK VE HEYECAN UYANDIRAN TASARIM

Yeni Nissan QASHQAI, heyecan uyandıran tasarımıyla diğerlerini gölgede bırakırken görenlerde hayranlık uyandırır. Daha sofistike ve daha dinamik bir tasarım arayanlar! Yeniden tasarlanan çarpıcı farları, benzersiz tasarımını bütünleyen jantları ve keskin hatlara sahip ön ızgarasıyla Yeni Nissan QASHQAI tam size göre.

Nissan Intelligent Mobility Logo

DAHA AKILLI!

GELECEĞİN HEYECANINI ŞİMDİ YAŞAYIN

Yeni Nissan QASHQAI, Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle geleceği günümüze taşıyor. Ne olursa olsun güvenebileceğiniz bir yol arkadaşı mı arıyorsunuz? Akıllı Park Asistanı, Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Akıllı Yorgunluk Algılama Sistemi ve daha birçok güvenlik özelliği sizin ve sevdiklerinizin hep yanında.

FARKLI DÜNYALARI BİRLEŞTİRİN

NISSAN CONNECT

AKILLI VE FONKSİYONEL

NissanConnect’in 7’’ yüksek çözünürlüklü, yansıma yapmayan dokunmatik ekranıyla ses, navigasyon, sizi mobil kılacak bağlantılar* ve akıllı telefonunuz kullanıma hazır.

APPLE CARPLAY VE ANDROID AUTO

Aracınızı sürerken, akıllı telefonunuzda kullanmak istediğiniz uygulamaları 7 inçlik Nissan Connect ekranına yansıtın ve kontrol etmek için dokunmatik ekranı kullanın. Dilerseniz elinizi direksiyondan kaldırmadan sesli komut özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Apple iOS ve Google Android işletim sistemi ile çalışan desteklenen akıllı telefonlarınızla uygulamalarını otomobilinizin ekranına yansıtın.

BLUETOOTH

Akıllı telefonunuzla müzik keyfi yol boyunca sizinle.

iPOD/USB BAĞLANTISI

iPod ya da Mp3 çalarınızı takın ve müzikle bağlantınız hiç kopmasın.

*Erişim sağlanan mobil aplikasyonlar Türkiye’de satışa sunulan araçlarda farklılık gösterebilir.

QASHQAI’NİZİ EVDEN SATIN ALIN

Nissan Türkiye, artık evinizden ayrılmak zorunda kalmadan alışveriş deneyimini size getiriyor.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.